info
عکس ایستگاه اتوبوس غفاری
category

ایستگاه اتوبوس غفاری محله مخصوص، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس غفاری

ایستگاه اتوبوس غفاری (ایستگاه اتوبوس) در محله مخصوص تهران و خیابان غفاری واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله مخصوص تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فوق تخصصی چشم فارابی، موزه تاریخ روانپزشکی روزبه و مجتمع تجاری خلیج فارس و همچنین کلیسای آشوری مارگیورگیز، تدارکات صنعتی پیچ تهران، تعمیرگاه افرودی گارنیک، مدرسه ولایت فقیه و گام الکتریک رایان مهدی حسن پور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس غفاری تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس غفاری تهران است که در محله مخصوص قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس قزوین، غفاری، بین علیمرادی و السادات می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس غفاری تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو هلال احمر قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس پل تاکسی قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده غفاری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پل امیربهادر
  ولیعصر
 • ایستگاه اتوبوس استخر
  هلال احمر، بین حافظ و یکه تاز
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه رازی
  کارگر جنوبی، بین دارویی و محمود ربیعی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 28 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس غفاری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 28 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس غفاری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس غفاری ندارد.
  neshan logo