عکس ایستگاه اتوبوس شهید مدرس
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس شهید مدرس (محله قلمستان - براداران جوادیان، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، ولیعصر، بین مدرس و وحدت

موقعیت ایستگاه اتوبوس شهید مدرس در محله قلمستان - براداران جوادیان تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس شهید مدرس (ایستگاه اتوبوس) در محله قلمستان - براداران جوادیان تهران و خیابان ولیعصر واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله قلمستان - براداران جوادیان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه عمارت انیس الدوله و پاساژ ولیعصر و همچنین کافه قنادی لادن، نمایندگی تامین قطعات باجاج شعبه 1 مرکزی، آموزشگاه رانندگی سهرابی، داروخانه دکتر شیر خورشیدی و آتلیه عکاسی و فیلمبرداری دریا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید مدرس

ایستگاه اتوبوس شهید مدرس یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله قلمستان - براداران جوادیان خیابان ولیعصر قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس ولیعصر، بین مدرس و وحدت می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس شهید مدرس عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو منيريه است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس رهنما قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهید مدرس، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، ولیعصر، بین مدرس و وحدت


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید مدرس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس غفاری
  قزوین، غفاری، بین علیمرادی و السادات
 • ایستگاه اتوبوس مختاری
  کارگر جنوبی، بین پنچی و جنابی
 • ایستگاه اتوبوس دلبخواه
  ولیعصر، بین مختاری و مولودی
 • ایستگاه اتوبوس فرهنگ
  وحدت اسلامی، بین امامی و ایزدی نیک
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید مدرس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید مدرس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید مدرس ندارد.
  neshan logo