info
عکس شیرین عسل
category

شیرین عسل محله یوسف آباد، تهران

فروشگاه زنجیره‌ای
4.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی شیرین عسل

شیرین عسل (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله یوسف آباد تهران و خیابان ولیعصر واقع شده است. این فروشگاه یکی از سیزده فروشگاه زنجیره‌ای در محله یوسف آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان محب کوثر و مجتمع تجاری شهاب و همچنین رستوران نایب ساعی، پمپ بنزین ساعی 153، هتل رامتین، کارگزاری مهرآفرین و شهر کتاب ساعی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه شیرین عسل تهران

آدرس فروشگاه شیرین عسل تهران، شهر تهران، محله یوسف آباد و است. شماره تلفن این فروشگاه 02188727619 است که هر اطلاعاتی در مورد این مکان بخواهید می‌توانید از طریق آن به دست بیاورید. فروشگاه شیرین عسل تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله یوسف آباد است و مشتریان زیادی دارد. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به جانبو 22831، شیرین عسل و سورنا اشاره کرد.

چطور به فروشگاه شیرین عسل تهران برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه شیرین عسل تهران را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس سوپر بی بی قرار دارد. همچنین در نزدیکی فروشگاه شیرین عسل تهران ایستگاه مترو میرزای شیرازی نیز قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه شیرین عسل تهران مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه شیرین عسل تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده شیرین عسل واقع شده‌اند:

 • جانبو 22831
  ولیعصر، فتحی شقاقی، بین چهلستون و شمس
 • شیرین عسل
  مطهری، بین سربداران و لارستان
 • سورنا
  فاطمی، چهلستون، بین سپیده و دوازدهم
 • تولیدی کفش پاچرمی
  بهشتی، ایزد
 • دقیق فرایند کنترل
  خالد اسلامبولی (وزرا)، سوم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ربانی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شیرین عسل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شیرین عسل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شیرین عسل ندارد.
  neshan logo