عکس ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصرعجل الله تعالی فرجه شریف مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصرعجل الله تعالی فرجه شریف (محله کشاورز - پارک لاله، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، ولیعصر، بین ملائی و حسینی

موقعیت ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصرعجل الله تعالی فرجه شریف در محله کشاورز - پارک لاله تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصرعجل الله تعالی فرجه شریف (ایستگاه اتوبوس) در محله کشاورز - پارک لاله تهران و خیابان ولیعصر واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله کشاورز - پارک لاله تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فیروزگر و مرکز تجارت ایرانیان و همچنین میدان ولیعصر، آموزشگاه آرایشگری مردانه نیک رویان، هتل ارامیس، فست فود شیلا و سینما استقلال قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو ميدان وليعصر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، ولیعصر، بین ملائی و حسینی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان ولیعصرعجل الله تعالی فرجه شریف واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس عضدی
  کریمخان زند، بین عضدی و آبیار
 • ایستگاه اتوبوس عضدی
  کریمخان زند، بین پازند و عضدی
 • ایستگاه اتوبوس حافظ
  حافظ، بین کابلی و ریاض
 • ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر پیروزان
  ولیعصر، بین غزایی عتیق و فرخی
 • ایستگاه اتوبوس حافظ
  حافظ، بین کابلی و ریاض
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصرعجل الله تعالی فرجه شریف تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصرعجل الله تعالی فرجه شریف تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصرعجل الله تعالی فرجه شریف تهران ندارد.
  neshan logo