info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصرعجل الله تعالی فرجه شریف
category

ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصرعجل الله تعالی فرجه شریف (محله کشاورز - پارک لاله، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصرعجل الله تعالی فرجه شریف

ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصرعجل الله تعالی فرجه شریف (ایستگاه اتوبوس) در محله کشاورز - پارک لاله تهران و خیابان ولیعصر واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله کشاورز - پارک لاله تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فیروزگر و مجتمع تجاری الماس کریمخان و همچنین میدان ولیعصر، فست فود شیلا، هتل آرامیس، آموزشگاه آرایشگری مردانه نیک رویان و سینما استقلال قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو ميدان وليعصر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصرعجل الله تعالی فرجه شریف تهران

ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصرعجل الله تعالی فرجه شریف تهران در شهر تهران، محله کشاورز - پارک لاله و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در ولیعصر، بین ملائی و حسینی قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصرعجل الله تعالی فرجه شریف تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو ميدان وليعصر قرار دارد. همچنین شما می‌توانید آژانس تاکسی سرویس را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصرعجل الله تعالی فرجه شریف تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان ولیعصرعجل الله تعالی فرجه شریف واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ویلا
  قرنی، طالقانی، بین اول و استاد نجات اللهی
 • ایستگاه اتوبوس طالقانی
  حافظ
 • ایستگاه اتوبوس دو راهی یوسف آباد
  ولیعصر، بین یکم و اسدآبادی
 • ایستگاه اتوبوس کاج
  فاطمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصرعجل الله تعالی فرجه شریف اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصرعجل الله تعالی فرجه شریف در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصرعجل الله تعالی فرجه شریف ندارد.
  neshan logo