info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان آزادی
category

ایستگاه اتوبوس میدان آزادی محله فاز دو، شهر جدید پرند

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان آزادی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس میدان آزادی (ایستگاه اتوبوس) در محله فاز دو شهر جدید پرند و بلوار باهنر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی میدان آزادی، امداد خودرو پرند، جگرکی سلاطین، لوازم یدکی ایساکو و جرثقیل جهان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان آزادی شهر جدید پرند

ایستگاه اتوبوس میدان آزادی شهر جدید پرند یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شهر جدید پرند است که در محله فاز دو قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار باهنر، نرسیده به میدان آزادی می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان آزادی شهر جدید پرند عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف شهر جدید پرند دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو مترو پرند نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین شما می‌توانید آژانس چلچله را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان آزادی شهر جدید پرند و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
مکان‌های مشابه ایستگاه اتوبوس میدان آزادی

ایستگاه‌های نزدیک به ایستگاه اتوبوس میدان آزادی


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان آزادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان آزادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان آزادی ندارد.
location استان تهران، شهر جدید پرند، بلوار باهنر، نرسیده به میدان آزادی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo