info
عکس ایستگاه اتوبوس کوشش 39
category

ایستگاه اتوبوس کوشش 39 محله کوی المهدی، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوشش 39

ایستگاه اتوبوس کوشش 39 (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی المهدی مشهد و بلوار کوشش واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله کوی المهدی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار بزرگ اطلس و همچنین پردیس سینمایی اطلس، مرکز تجاری امیر، چینی مقصود، فود کورت اطلس و تالار بزرگ امیر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوشش 39 مشهد

در شهر مشهد، محله کوی المهدی ، ایستگاه اتوبوس کوشش 39 مشهد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار کوشش، بین کوشش 39 و بلوار نماز قرار دارد. ایستگاه اتوبوس کوشش 39 مشهد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس سبحان قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کوشش 39 مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس کوشش 39

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  Zynb
  دوشنبه 10 بهمن ماه 1401

  ۷۰۲/۱ اصلا نیست


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوشش 39 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس قائم 33
  هفت حوض، قائم، بین قائم 33 و 35
 • ایستگاه اتوبوس شهید دایی 6
  مهدی، مهدی 6، شهید محمد دایی، بین دایی 4 و 6
 • ایستگاه اتوبوس قائم 38
  هفت حوض، قائم، بین قائم 33 و 35
 • ایستگاه اتوبوس کوشش 27
  بلوار کوشش، کوشش 27
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوشش 39 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوشش 39 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوشش 39 ندارد.
  neshan logo