info
عکس نوین چرم خزر
category

نوین چرم خزر محله فردوسی، تهران

فروشگاه کیف و کفش
3.0
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی نوین چرم خزر

نوین چرم خزر (فروشگاه کیف و کفش) در محله فردوسی تهران و خیابان فردوسی واقع شده است. این فروشگاه یکی از 117 فروشگاه کیف و کفش در محله فردوسی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دیزنی لند علاالدین، بیمارستان دادگستری، کارخانه آرگو، خانه ابتهاج و بازار بزرگ فردوسی و همچنین کافه رمنس، داروخانه شبانه روزی رامین، مرکز تجارت جهانی فردوسی، میدان فردوسی و نوین چرم قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو فردوسی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه نوین چرم خزر تهران

آدرس فروشگاه نوین چرم خزر تهران، شهر تهران، محله فردوسی و است. فروشگاه نوین چرم خزر تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله فردوسی است. کفش گام ، کیف و کفش سالار و کیف و کفش چرم تایماز از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه نوین چرم خزر تهران برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه نوین چرم خزر تهران می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس نفت قرار دارد. در نزدیکی فروشگاه نوین چرم خزر تهران ایستگاه مترو سعدی نیز می‌باشد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

اگر شما هم سری به فروشگاه نوین چرم خزر تهران زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه نوین چرم خزر تهران را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های که در محدوده نوین چرم خزر واقع شده‌اند:

 • کفش گام
  انقلاب اسلامی، بهار جنوبی، هلند
 • کیف و کفش سالار
  جمهوری اسلامی، سپهسالار
 • کیف و کفش چرم تایماز
  جمهوری اسلامی، علیپور کرمی، مهندس الممالک
 • چرم شقایق
  جمهوری اسلامی، سپهسالار
 • فروشگاه عمده کفش زنانه استایل
  سعدی شمالی، بیمه، سپهسالار، مهندس الممالک
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد علی 369 (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ شنبه 28 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نوین چرم خزر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 28 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نوین چرم خزر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نوین چرم خزر ندارد.
  neshan logo