info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک ولیعصرعج
category

ایستگاه اتوبوس پارک ولیعصرعج محله نیروی دریایی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک ولیعصرعج

ایستگاه اتوبوس پارک ولیعصرعج (ایستگاه اتوبوس) در محله نیروی دریایی تهران و خیابان فرجام غربی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی ایستگاه اتوبوس در محله نیروی دریایی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید صدف و همچنین کارشناسی تشخیص رنگ خودرو رصد، دیزی سرای سبو، میتسوبیشی موتورز حسینی، بوستان ولیعصر و فست فود بمب مهران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک ولیعصرعج تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس پارک ولیعصرعج تهران است که در محله نیروی دریایی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شهید سلیمانی، طرقی، فرجام غربی، بین آزادگان و رفیعی واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پارک ولیعصرعج تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو جانبازان نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی نارمک قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پارک ولیعصرعج تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک ولیعصرعج واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس گلبرگ
  مدنی، جانبازان غربی، جانبازان غربی (گلبرگ غربی)، سمنگان، بین شهید داود کولیوند و جانبازان
 • ایستگاه اتوبوس مترو سرسبز
  بزرگراه شهید سلیمانی، آیت الله جلالی خمینی
 • ایستگاه اتوبوس سامان شمالی
  بزرگراه شهید سلیمانی، شهید بختیاری، بین جانبازان غربی و مهران پور
 • ایستگاه اتوبوس هلال احمر
  مدنی، جانبازان غربی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک ولیعصرعج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک ولیعصرعج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک ولیعصرعج ندارد.
  location استان تهران، تهران، شهید سلیمانی، طرقی، فرجام غربی، بین آزادگان و رفیعی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo