عکس ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران تخلیه
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران تخلیه (محله بهار، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، شریعتی، نرسیده به ریحانی

موقعیت ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران تخلیه در محله بهار تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران تخلیه (ایستگاه اتوبوس) در محله بهار تهران و خیابان شریعتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله بهار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آراد، موزه نقاشی پشت شیشه و پاساژ مهران و همچنین هتل بهار، فروشگاه نورنگار، مجتمع تجاری اداری بهار، فلافل مامان جون و رستوران برادران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو دروازه دولت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران تخلیه

ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران تخلیه را می‌توانید در شهر تهران، محله بهار خیابان شریعتی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در شریعتی، نرسیده به ریحانی قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران تخلیه عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو دروازه شميران نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. تاکسی سرویس کومه هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران تخلیه و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، شریعتی، نرسیده به ریحانی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پیچ شمیران تخلیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شرکت بیمه
  سعدی جنوبی، بین بیمه و نوشین
 • ایستگاه اتوبوس سه راه مجاهدین
  ابن سینا، نرسیده به شهید صیادخدایی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه سه راه مجاهدین
  ابن سینا، نرسیده به شهید صیادخدایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران تخلیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران تخلیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران تخلیه ندارد.
  neshan logo