info
عکس ایستگاه اتوبوس آقاجانلو
category

ایستگاه اتوبوس آقاجانلو محله ایران، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آقاجانلو

ایستگاه اتوبوس آقاجانلو (ایستگاه اتوبوس) در محله ایران تهران و خیابان آجانلو واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله ایران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شفا یحیائیان، خانه موزه شهید رجایی و مجتمع تجاری یاس و همچنین سالن همایش بنیاد فرهنگی رفاه، دانشگاه رفاه، مرکز بهداشتی و درمانی تقوی، فروشگاه کادوپیچ و استخر رفاه تهران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو بهارستان، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آقاجانلو تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس آقاجانلو تهران، شهر تهران، محله ایران است. آدرس این ایستگاه اتوبوس مجاهدین اسلام، آجانلو، بین پور زرگری و پذیرا است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس آقاجانلو تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو بهارستان نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین شما می‌توانید تاکسی سلام را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آقاجانلو واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه امید انقلاب
  مجاهدین اسلام، 17 شهریور، بین الماسی و دولابی
 • ایستگاه اتوبوس شهدا
  پیروزی، 17 شهریور، نرسیده به جهانیان
 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان علوم اسلامی
  مجاهدین اسلام، 17 شهریور، بین پیروزی و شهید حسین قادری
 • ایستگاه اتوبوس کفش ملی
  مجاهدین اسلام، 17 شهریور، بین پیروزی و شهید حسین قادری
 • ایستگاه اتوبوس مترو
  بهارستان، ابن سینا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آقاجانلو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آقاجانلو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آقاجانلو ندارد.
  neshan logo