info
عکس ایستگاه اتوبوس مختاری
category

ایستگاه اتوبوس مختاری محله انبار نفت، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مختاری

ایستگاه اتوبوس مختاری (ایستگاه اتوبوس) در محله انبار نفت تهران و خیابان مرز محله واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله انبار نفت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بهارلو و مجتمع تجاری نگین رازی و همچنین تهیه غذای مکانیزه و هوشمند سلمان فارسی، مجتمع گنجینه، هتل آپارتمان خلیفه، مرکز نصب CNG حقانی و رستوران و چلوکبابی نیکومنش قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو مهدیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مختاری تهران

ایستگاه اتوبوس مختاری تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله انبار نفت قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس کارگر جنوبی می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مختاری تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو هلال احمر نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس فارابی واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مختاری تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مختاری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مختاری
  وحدت اسلامی، بین پهلوان حسن و وکیلی
 • ایستگاه اتوبوس پل جوادیه
  دشت آزادگان، بعد از زارعی
 • ایستگاه اتوبوس میدان قزوین
  کارگر جنوبی، بین دوم و کمرپایه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مختاری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مختاری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مختاری ندارد.
  neshan logo