info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه خیام
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه خیام محله فلسطین، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه خیام

ایستگاه اتوبوس چهارراه خیام (ایستگاه اتوبوس) در محله فلسطین مشهد و بلوار دستغیب واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله فلسطین مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مشهد مال و همچنین ایلیا کامپیوتر، کارگزاری مبین سرمایه، مجتمع کامپیوتر تک، مجتمع آموزشی امام رضا (ع) و کباب و حلیم تک بهارستان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه خیام مشهد

ایستگاه اتوبوس چهارراه خیام مشهد در شهر مشهد، محله فلسطین و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار دستغیب، بین بلوار خیام و فرهاد قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهارراه خیام مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی توس را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه خیام

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  530802
  یکشنبه 15 اسفند ماه 1400

  سلام جهت شارژ من کارت بهتر است اقدامی صورت گیرد

  11

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه خیام واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 13
  بلوار ملک آباد، بزرگمهر جنوبی، بین بزرگمهر 13 و 15
 • ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 4
  بلوار خیام، خیام جنوبی 4 - کمال الملک 3
 • ایستگاه اتوبوس بهارستان 3
  بلوار سجاد، بهارستان، بین بهارستان 4 و 6
 • ایستگاه اتوبوس بهاران 4
  بلوار سجاد، بهارستان، بین بهارستان 4 و 6
 • ایستگاه اتوبوس هتل هما
  بلوار سجاد، اخوان ثالث
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 05 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه خیام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 05 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه خیام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه خیام ندارد.
  neshan logo