عکس تعاونی ۱۴ شرکت مسافربری پارسیان
category

تعاونی ۱۴ شرکت مسافربری پارسیان (محله باغ آذری، تهران)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
1.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران

موقعیت تعاونی ۱۴ شرکت مسافربری پارسیان در محله باغ آذری تهران را به همراه آدرس تلفن و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

تعاونی ۱۴ شرکت مسافربری پارسیان (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله باغ آذری تهران واقع شده است. این پایانه یکی از شش پایانه مسافربری و ایستگاه سوار در محله باغ آذری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پایانه مسافربری جنوب (ترمینال جنوب)، پارکینگ روباز ترمینال جنوب، مسجد ترمینال جنوب، شهر کتاب و ایستگاه اتوبوس ترمینال جنوب قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این پایانه به ایستگاه مترو ترمينال جنوب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران

تلفن تماس: +982155185393

ساعت کاری تعاونی ۱۴ شرکت مسافربری پارسیان

  • شنبه06:00 - 23:45
  • یک‌شنبه06:00 - 23:45
  • دوشنبه06:00 - 23:45
  • سه‌شنبه06:00 - 23:45
  • چهارشنبه06:00 - 23:45
  • پنج‌شنبه06:00 - 23:45
  • جمعه06:00 - 23:45

سایر پایانه‌های که در محدوده تعاونی ۱۴ شرکت مسافربری پارسیان واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط بچه شاه عبدالعظیم حسنی (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تعاونی ۱۴ شرکت مسافربری پارسیان تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد تعاونی ۱۴ شرکت مسافربری پارسیان تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تعاونی ۱۴ شرکت مسافربری پارسیان تهران ندارد.