info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان شاهد 2
category

ایستگاه اتوبوس میدان شاهد 2 محله جهرم، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان شاهد 2

ایستگاه اتوبوس میدان شاهد 2 (ایستگاه اتوبوس) در محله جهرم اراک و خیابان شعبانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله جهرم اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کلوپ بازی های رایانه ای، مسجد الزهرا (س)، کافی نت لیمونت، ظروف یکبار مصرف و اسباب بازی مهمانی و لوازم ساختمانی تکنسین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان شاهد 2 اراک

آدرس ایستگاه اتوبوس میدان شاهد 2 اراک، شهر اراک، محله شهرک صنایع است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار سیدالشهدا، شعبانی، بین محمدرضا علیزاده و آبان است. برای دسترسی به نقاط مختلف اراک، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان شاهد 2 اراک عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس گلها قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان شاهد 2 اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان شاهد 2 واقع شده‌اند:

  • ایستگاه اتوبوس انبار جهاد
    بلوار شهید آنجفی، بلوار کشاورز
  • ایستگاه اتوبوس ابتدای لعلی
    بلوار قائم مقام فراهانی، بین مجتبی حسنی و بلوار آیت الله غفاری
  • ایستگاه اتوبوس بیمارستان
    دانشگاه، احسان 19، تقاطع احسان 18
  • ایستگاه اتوبوس سازمان زندانها
    بلوار آیت الله غفاری، بین قیصری 2 و جواد الائمه
  • ایستگاه اتوبوس اول قنات
    بلوار کشاورز، بلوار شهید آنجفی
  • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان شاهد 2 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

    آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
    کاربر گرامی،
    اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان شاهد 2 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان شاهد 2 ندارد.
    location استان مرکزی، اراک، بلوار سیدالشهدا، شعبانی، بین محمدرضا علیزاده و آبان
    ثبت نظر و تصویر
    neshan logo