عکس ایستگاه اتوبوس الزهرا
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس الزهرا (محله بلوار ابوذر - آهنگ، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار ابوذر، بین نعمتی و خوش گشت

موقعیت ایستگاه اتوبوس الزهرا در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس الزهرا (ایستگاه اتوبوس) در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران و بلوار ابوذر واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و هشت ایستگاه اتوبوس در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ حضرت ولیعصر (عج) و همچنین درمانگاه فاطمه الزهرا (س)، پایگاه تجمیعی مسجد ولیعصر، مسجد حضرت ولیعصر (عج)، بانک پاسارگاد و کتاب فروشی کوثر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس الزهرا

ایستگاه اتوبوس الزهرا یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله بلوار ابوذر - آهنگ بلوار ابوذر قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار ابوذر، بین نعمتی و خوش گشت قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس الزهرا عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین تاکسی سرویس شقایق را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس الزهرا مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار ابوذر، بین نعمتی و خوش گشت


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده الزهرا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پانزده متری اول
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بین 15 متری یکم و 15 متری دوم
 • ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران م شهدا
  خاوران
 • ایستگاه اتوبوس شاهد
  ده حقی(آهنگ)، بین بلوار شهیدان سجادیان و نرگس
 • ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران رضویه
  خاوران، نرسیده به فاضل بجستانی (مسلم )
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس الزهرا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس الزهرا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس الزهرا ندارد.
  neshan logo