info
عکس مرکز ارزیابی شنوایی و سمعک ملاصدرا
category

مرکز ارزیابی شنوایی و سمعک ملاصدرا محله شیراز، تهران

درباره‌ی مرکز ارزیابی شنوایی و سمعک ملاصدرا

مرکز ارزیابی شنوایی و سمعک ملاصدرا (مطب پزشک) در محله شیراز تهران و خیابان شیخ بهائی، ملاصدرا واقع شده است. این مطب یکی از چهل مطب پزشک در محله شیراز تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) و بازارچه سامان و همچنین هماتلکام، پست آرامکس، کافه نان و شیرینی باتر، شهر کتاب آنلاین و دیزی بار قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مطب یکی از پزشکان خوب این منطقه می‌باشد.
سایر پزشکان که در محدوده مرکز ارزیابی شنوایی و سمعک ملاصدرا واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط داش علی (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ چهارشنبه 25 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز ارزیابی شنوایی و سمعک ملاصدرا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 25 بهمن ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز ارزیابی شنوایی و سمعک ملاصدرا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز ارزیابی شنوایی و سمعک ملاصدرا ندارد.
location استان تهران، تهران، شیخ بهائی، ملاصدرا
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری مرکز ارزیابی شنوایی و سمعک ملاصدرا

شنبه 15:00 تا 19:00
یک‌شنبه 15:00 تا 19:00
دوشنبه 15:00 تا 19:00
سه‌شنبه 15:00 تا 19:00
چهارشنبه 15:00 تا 19:00
پنج‌شنبه تعطیل است
جمعه تعطیل است
ثبت نظر و تصویر
neshan logo