info
عکس ایستگاه اتوبوس برج
category

ایستگاه اتوبوس برج اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس برج

ایستگاه اتوبوس برج (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان شیخ صدوق جنوبی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع قائم و همچنین برج کبوترخانه مرداویج، جلاتو 196، کتابفروشی هفت داستان، سازمان نظام پزشکی اصفهان و آتلیه تخصصی کودک لیوسا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس برج اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس برج اصفهان، شهر اصفهان، محله هزارجریب است. این ایستگاه اتوبوس در شیخ صدوق جنوبی، بین پنجم و افشین قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس برج اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو دانشگاه قرار گرفته است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی ایناز واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده برج واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید نیکبخت
  شیخ صدوق شمالی، بین شهید حمید کریمی و شهید نیکبخت
 • ایستگاه اتوبوس جابر ابن حیان
  کارگر، جابر ابن حیان
 • ایستگاه اتوبوس بانک ملت
  شیخ صدوق شمالی، بین آینه و شهید بهمن شریفات
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای چهارباغ بالا
  چهار باغ بالا، بین نسترن و شهید حجت الله رئیسی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس برج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس برج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس برج ندارد.
  neshan logo