info
عکس دندانپزشکی دکتر کی پور
category

دندانپزشکی دکتر کی پور محله شهرآرا - پاتریس، تهران

بیمارستان
4.3
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی دندانپزشکی دکتر کی پور

دندانپزشکی دکتر کی پور (بیمارستان) در محله شهرآرا - پاتریس تهران و خیابان باقرخان واقع شده است. این مرکز درمانی یکی از دو بیمارستان در محله شهرآرا - پاتریس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز سونی و همچنین کلیز برگر، مسجد حضرت ابوالفضل (ع)، آش و حلیم دارچین، طباخی بره سفید و آموزشگاه زبان ایرانمهر (شعبه توحید - ستارخان) قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بیمارستان دندانپزشکی دکتر کی پور تهران

برای رفتن به بیمارستان دندانپزشکی دکتر کی پور تهران باید به در محله شهرآرا - پاتریس شهر تهران بروید. اگر به دنبال آدرس دقیق این بیمارستان هستید، به استان تهران، تهران، ستارخان، باقرخان بروید.

بیمارستان دندانپزشکی دکتر کی پور تهران یکی از بیمارستان‌های خوب در محله شهرآرا - پاتریس و شهر تهران است.خدمات بسیاری در این بیمارستان به بیماران ارائه می‌شود. داروخانه‌های داروخانه دکتر رهره رضایی، داروخانه تیمور نژاد و داروخانه دکتر شکیبایی در اطراف این بیمارستان هستند. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های دیگری مانند بیمارستان بقیه الله الاعظم نیز در نزدیکی بیمارستان دندانپزشکی دکتر کی پور تهران قرار گرفته‌اند.

چطور به بیمارستان دندانپزشکی دکتر کی پور تهران برویم؟

استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی، یکی از راه‌های رفتن به بیمارستان دندانپزشکی دکتر کی پور تهران است. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به این بیمارستان، ایستگاه اتوبوس رودکی است. برای رسیدن به بیمارستان دندانپزشکی دکتر کی پور تهران، می‌توانید در ایستگاه مترو مدافعان سلامت پیاده شوید. نقشه و مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به این بیمارستان را به شما معرفی می‌کند. نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را هم می‌توانید در اپلیکیشن نشان بخوانید. در نقشه نشان اطلاعات دقیق این مکان قابل مشاهده است و مسیریابی پیاده، با اتوبوس یا مترو به این بیمارستان هم وجود دارد.

تصاویری که در زیر می‌بینید، مربوط به بیمارستان دندانپزشکی دکتر کی پور تهران است. یادتان باشد اگر به این بیمارستان رفتید، حتماً نظرتان‌ را در قسمت کامنت برای ما و کاربران دیگر بنویسید‌.

سایر بیمارستان‌های که در محدوده دندانپزشکی دکتر کی پور واقع شده‌اند:

 • بیمارستان مهدی کلینیک
  (5.0)
  بزرگراه شهید چمران، باقرخان
 • بیمارستان ولیعصر
  (4.2)
  بزرگراه شهید چمران، باقرخان
 • بیمارستان هوشمند حضرت مهدی (عج)
  (4.1)
  بزرگراه شهید چمران، باقرخان
 • مجتمع بیمارستانی امام خمینی
  (4.2)
  بزرگراه شهید چمران، باقرخان
 • بیمارستان رسول اکرم (ص)
  (4.1)
  بزرگراه شهید چمران، ملکوتی، نیایش، بین فدائیان اسلام و شهرآرا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط رادمين (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ شنبه 15 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دندانپزشکی دکتر کی پور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 15 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دندانپزشکی دکتر کی پور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دندانپزشکی دکتر کی پور ندارد.
  neshan logo