info
عکس خیابان قائمی
category

خیابان قائمی محله سرافرازان، مشهد

درباره‌ی خیابان قائمی

خیابان قائمی (پارک) در محله سرافرازان مشهد و بلوار نماز، نماز16، قائمی32 واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این بوستان یکی از هفده بوستان در محله سرافرازان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازرگانی و تولیدی شریف (بلور و ارکوپال)، ایستگاه آتش نشانی شماره ۲۳، آشپزخانه ستاره آلما، آتلیه خندان و پروتئین کارن قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بوستان خیابان قائمی مشهد

محل دقیق بوستان خیابان قائمی مشهد در شهر مشهد محله سرافرازان است. آدرس این پارک استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار نماز، نماز16، قائمی32 است. بوستان خیابان قائمی مشهد یکی از بهترین مکان‌های تفریحی محله سرافرازان است. رستوران پسران کریم شعبه فرهاد، رستوران پسران کریم ، مطعم لیالی لبنان، مجتمع گردشگری بابا قدرت، پیتزا شبدیز هفت تیر و فست فود لیالی لبنان از جمله فست فودها و رستوران‌های خوب در اطراف این پارک هستند. شما می‌توانید مراکز تفریحی دیگری مثل سرزمین موج های آبی بانوان، شهربازی پارک ملت و باغ وحش وکیل آباد را هم در محدوده بوستان خیابان قائمی مشهد پیدا کنید.

چطور به بوستان خیابان قائمی مشهد برویم؟

خوب است برای کمک به کاهش آلودگی هوا، برای رفتن به این پارک از حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید. ایستگاه اتوبوس میدان یادگاران نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بوستان خیابان قائمی مشهد است. اپلیکیشن نشان در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این پارک به شما کمک می‌کند. نقشه نشان اطلاعات خوب دیگری را هم به شما نمایش می‌دهد. اطلاعاتی مانند لوکیشن دقیق بوستان خیابان قائمی مشهد روی نقشه، مسیریابی پیاده، با دوچرخه، با اتوبوس یا مترو و نظر کاربران دیگر در مورد این مکان را می‌توانید روی نشان ببینید.

در ادامه، می‌توانید تصاویر این پارک را مشاهده کنید. آدرس دقیق و نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به بوستان خیابان قائمی مشهد را هم در ادامه می‌بینید. یادتان باشد اگر به این پارک رفتید، حتماً در قسمت کامنت نظرتان را به اشتراک بگذارید.

سایر پارک‌های که در محدوده خیابان قائمی واقع شده‌اند:

 • بوستان پگاه
  بلوار سرافرازان
 • پارک زیتون قدیم
  بزرگراه کمربند سبز، شهید عارفی (نخل)، عارفی 17
 • بوستان سرافرازان
  بلوار سرافرازان، سرافرازان 36
 • بوستان خطی آذرگون
  (4.0)
  بلوار سرافرازان، سرافرازان 50، بین رادان15 و 17
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ایلین (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خیابان قائمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خیابان قائمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خیابان قائمی ندارد.
  neshan logo