عکس ایستگاه اتوبوس امامت 38
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس امامت 38 (محله آزادشهر، مشهد)

ایستگاه اتوبوس
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار امامت، بین امامت 38 و 40

موقعیت ایستگاه اتوبوس امامت 38 در محله آزادشهر مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس امامت 38 (ایستگاه اتوبوس) در محله آزادشهر مشهد و بلوار امامت واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و نه ایستگاه اتوبوس در محله آزادشهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کیچی بازار و همچنین سونوگرافی دکتر طارمی، باشگاه بدنسازی خاپور، داروخانه شبانه روزی دکتر گلی، دکتر سوسن داورپناه متخصص زنان زایمان و نازایی و طباخی و جگرکی آترین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس امامت 38

ایستگاه اتوبوس امامت 38 در شهر مشهد، محله آزادشهر و بلوار امامت قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار امامت، بین امامت 38 و 40 بروید. ایستگاه اتوبوس امامت 38 محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین شما می‌توانید آژانس شبانه روزی آزادی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار امامت، بین امامت 38 و 40


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده امامت 38 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابتدای معلم
  بلوار معلم، نرسیده به بزرگراه آزادی
 • ایستگاه اتوبوس آموزگار24
  بلوار آموزگار، بین آموزگار24 و میدان مشهدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس امامت 38 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس امامت 38 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس امامت 38 ندارد.
  neshan logo