info
عکس ایستگاه اتوبوس چهار راه آبشار
category

ایستگاه اتوبوس چهار راه آبشار (اصفهان)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهار راه آبشار

ایستگاه اتوبوس چهار راه آبشار (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان آبشار اول، امام سجاد واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خانه هنرمندان و همچنین پمپ بنزین سجاد (بزرگمهر)، کافه رستوران ویل گریل، شیرینی فروشی روژین، دلی شز برگر و داروخانه شبانه روزی دکتر موسوی نسب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار راه آبشار اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس چهار راه آبشار اصفهان است که در محله گبرآباد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در آبشار اول، امام سجاد واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهار راه آبشار اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چهار راه آبشار اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهار راه آبشار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهيد زلالي
  ابوالحسن اصفهانی، بین جلالی و زلالی
 • ایستگاه اتوبوس مرکز ناباروري اصفهان
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، مشتاق دوم
 • ایستگاه اتوبوس پل غدير
  آبشار دوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهار راه آبشار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهار راه آبشار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهار راه آبشار ندارد.
  neshan logo