info
عکس ایستگاه اتوبوس چهار راه آبشار
category

ایستگاه اتوبوس چهار راه آبشار محله گبرآباد، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهار راه آبشار

ایستگاه اتوبوس چهار راه آبشار (ایستگاه اتوبوس) در محله گبرآباد اصفهان و خیابان آبشار اول، امام سجاد واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله گبرآباد اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خانه هنرمندان و همچنین دلی شز برگر، پمپ بنزین سجاد (بزرگمهر)، شیرینی فروشی روژین، بوستان خبرنگار و داروخانه شبانه روزی دکتر موسوی نسب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار راه آبشار اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس چهار راه آبشار اصفهان است که در محله گبرآباد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در آبشار اول، امام سجاد واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهار راه آبشار اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چهار راه آبشار اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهار راه آبشار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید زلالی
  ابوالحسن اصفهانی، بین جلالی و زلالی
 • ایستگاه اتوبوس سلمان فارسی
  حمزه اصفهانی جنوبی، بین مشتاق دوم و بهار یک
 • ایستگاه اتوبوس مشتاق
  چهارباغ خواجو، مشتاق اول
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهار راه آبشار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهار راه آبشار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهار راه آبشار ندارد.
  neshan logo