info
عکس ایستگاه اتوبوس کسری
category

ایستگاه اتوبوس کسری محله جهانشهر، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کسری

ایستگاه اتوبوس کسری (ایستگاه اتوبوس) در محله جهانشهر کرج و خیابان مرز جهانشهر واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله جهانشهر کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی تیتیل، بیمارستان کسری کرج و مرکز خرید آراکس و همچنین باقلوای علی کیپا (جهانشهر)، کافه آلکمی، آزمایشگاه ژنتیک و پاتوبیولوژی پارس ژنوم، کلینیک دامپزشکی آبتین و پیتزا بیست جهانشهر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کسری کرج

در شهر کرج، محله جهانشهر ، ایستگاه اتوبوس کسری کرج قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهید بهشتى، پل عابر پیاده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کسری کرج عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از کرج دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو طالقانی است. تاکسی شبانه روزی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کسری کرج مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کسری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بانک کشاورزی
  بلوار طالقانی شمالی، بلوار طالقانی جنوبی
 • ایستگاه اتوبوس بسیج
  شهدای چهارصد دستگاه، نرسیده به بلوار جمهوری اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس ملاصدرا
  شهید بهشتی
 • ایستگاه اتوبوس بسیج
  شهدای چهارصد دستگاه، بین بوستان و شقایق 1
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کسری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کسری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کسری ندارد.
  neshan logo