info
عکس ایستگاه اتوبوس دانشگاه امام حسین
category

ایستگاه اتوبوس دانشگاه امام حسین

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دانشگاه امام حسین

ایستگاه اتوبوس دانشگاه امام حسین (ایستگاه اتوبوس) در استان تهران، شهرستان تهران و خیابان شهرک دانشگاه امام حسین واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی درمانگاه تخصصی و شبانه روزی امام حسین، آش کده شیرازی، مهمانسرا بهمن، بانک سپه شعبه دانشگاه امام حسین و پایگاه مقاومت بسیج منتظران شهادت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشگاه امام حسین

این ایستگاه اتوبوس در چمن آرا، بلوار شهیدان شیردم، شهرک دانشگاه امام حسین قرار دارد. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس دانشگاه امام حسین و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دانشگاه امام حسین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بابائی
  چمن آرا
 • ایستگاه اتوبوس شهرک شهید بهشتی درب شمال
  بابایی، بعد از سروستان دوم
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه امام حسین
  بابایی، پل عابر
 • ایستگاه اتوبوس شهرک ولایت
  چمن آرا، بلوار شهیدان شیردم، بین شهرک دانشگاه امام حسین و شهدای دانشجو
 • ایستگاه اتوبوس ولایت
  چمن آرا، بلوار شهیدان شیردم، بین شهرک دانشگاه امام حسین و شهدای دانشجو
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دانشگاه امام حسین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دانشگاه امام حسین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دانشگاه امام حسین ندارد.
  neshan logo