info
عکس سوپر
category

سوپر محله خرم، اراک

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر

سوپر (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله خرم اراک و بلوار شهید شیرودی واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهارده سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله خرم اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خانه بازی الف و همچنین هتل زاگرس اراک، باغ کتاب اراک، فروشگاه لوازم خانگی ملت، سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مرکزی و داروخانه شبانه روزی دکتر امینی قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت گل رز
  امام رضا، پسندیده، بهار، محمد براتی، بین کاوه و اتحاد
 • سوپرمارکت چهارفصل
  پروفسور حسابی، اردیبهشت، بین جاویدان 1 و دانش
 • سوپرمارکت حمید
  شریعتی، کوچه استاد شهریار، مطهری، گلبرگ، بین احسان 5 و 6
 • سوپرمارکت کیهانه
  جهان پناه، انصار، مریم رازی، بین حکمت 1 و بوعلی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مبینا (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر ندارد.
  neshan logo