info
عکس ایستگاه اتوبوس بهرام آباد
category

ایستگاه اتوبوس بهرام آباد اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بهرام آباد

ایستگاه اتوبوس بهرام آباد (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان گلخانه واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نساجی ایرانیان و همچنین آموزشگاه مدرس، باشگاه بیلیارد، باقلوا استانبولی، کافه آپولو و فروشگاه افق کوروش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهرام آباد اصفهان

ایستگاه اتوبوس بهرام آباد اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله خانه اصفهان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در گلخانه، بین بنفشه و شهاب قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بهرام آباد اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس اروند قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بهرام آباد اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهرام آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی
  نوبهار
 • ایستگاه اتوبوس امید
  شهیدان کاظمی(کوجان)، بین امید و ابراهیمی
 • ایستگاه اتوبوس نوبهار
  نوبهار، بین میخک و کاج
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 14 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهرام آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 14 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهرام آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهرام آباد ندارد.
  neshan logo