info
عکس ایستگاه اتوبوس بانک
category

ایستگاه اتوبوس بانک محله شاهین، تهران

ایستگاه اتوبوس
4.7
3 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بانک

ایستگاه اتوبوس بانک (ایستگاه اتوبوس) در محله شاهین تهران و بزرگراه محلاتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله شاهین تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی چند شنبه بازار محلی و همچنین فلافل تک، مسجد حضرت زهرا (س)، خدمات خودرو سید، قالیشویی قهرودی و املاک یزدی زاده قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بانک تهران

ایستگاه اتوبوس بانک تهران در شهر تهران، محله شاهین و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه محلاتی، بعد از شهید شهمیرزادی است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس بانک تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو چهل تن دولاب (بزرگراه شهید محلاتی) در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس یاران قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بانک تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بانک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس گلشناس
  کیانی، گل شناس
 • ایستگاه اتوبوس کرمان شرقی
  بزرگراه امام علی، بین کرمان و کارن
 • ایستگاه اتوبوس شکیب
  بزرگراه امام علی، صالحی، پاسدار گمنام
 • ایستگاه اتوبوس باغ فرید
  بزرگراه محلاتی، بعد از پل محلاتی
 • ایستگاه اتوبوس دولاب
  بزرگراه امام علی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بانک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بانک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بانک ندارد.
  neshan logo