info
عکس داروخانه دکتر غنیان
category

داروخانه دکتر غنیان محله ونک، تهران

درباره‌ی داروخانه دکتر غنیان

داروخانه دکتر غنیان (داروخانه) در محله ونک تهران و خیابان بیستم واقع شده است. این مکان یکی از نود و شش داروخانه در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید هاشمی نژاد، موزه علوم و فنون جمهوری اسلامی ایران و برج نگار و همچنین دکتر عباس بهراد متخصص ارتوپدی، میدان ونک، داروخانه جهان کودک، کارگزاری تدبیرگران فردا و رسپینا تاک نوین قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر غنیان تهران

برای رفتن به داروخانه دکتر غنیان تهران باید به شهر تهران، محله کاووسیه بروید. آدرس دقیق این داروخانه، استان تهران، تهران، گاندی جنوبی، بیستم است. شماره تلفن داروخانه دکتر غنیان تهران، 02188873010 است که هر اطلاعاتی در مورد این مکان بخواهید می‌توانید از طریق آن به دست بیاورید.

داروخانه دکتر غنیان تهران از داروخانه‌های خوب محله کاووسیه است. از درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های محدوده این داروخانه می‌توان به موسسه پرستاری طپش و انیستیتو پاستور ایران اشاره کرد. داروخانه‌های دیگری چون شرکت فاران شیمی، داروخانه دکتر غلامی و داروخانه دکتر بهزادی به سیما هم در این محدوده قرار دارند. این داروخانه یکی از داروخانه‌های شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر غنیان تهران برویم؟

خوشبختانه امکان استفاده از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان وجود دارد. خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس مدرس در نزدیکی داروخانه دکتر غنیان تهران قرار دارد.

اگر می‌خواهید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. نشان در به دست آوردن اطلاعات دیگری در مورد این مکان هم به شما کمک می‌کند. در پایان، اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر غنیان تهران برای شما قرار داده شده است. فراموش نکنید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، نظر خودتان را برای ما و دیگر کاربران در قسمت نظرات بنویسید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر غنیان واقع شده‌اند:

 • شرکت فاران شیمی
  بزرگراه کردستان، عطار نیشابوری، نیروی انتظامی، کاوه
 • داروخانه دکتر غلامی
  ولیعصر، بین عباس پور و دوم
 • داروخانه دکتر بهزادی به سیما
  بزرگراه شهید همت، عباس پور، شاهین
 • داروخانه دکتر نجفی
  ولیعصر، شاهین، نیلو، بین چهارم و دوم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط 63besharatکاربر نشان (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ جمعه 24 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر غنیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 24 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر غنیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر غنیان ندارد.
  neshan logo