عکس ایستگاه اتوبوس الوند
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس الوند (محله طیب، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، خاوران، دربندی، طیب، بین نقی زاده و طباطبایی

موقعیت ایستگاه اتوبوس الوند در محله طیب تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس الوند (ایستگاه اتوبوس) در محله طیب تهران و خیابان طیب واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله طیب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی شهدای گمنام، بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی شهدای گمنام و پاساژ زمرد و همچنین چلو کبابی خان بابا، مسجد اباذر، تهیه غذای شبیر، پایتخت 0912 وموبایل (نمایندگی همراه اول) و آزمایشگاه سپهر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس الوند

ایستگاه اتوبوس الوند را می‌توانید در شهر تهران، محله طیب خیابان طیب پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس خاوران، دربندی، طیب، بین نقی زاده و طباطبایی است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس الوند عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو شهید رضایی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین آژانس شهرام را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس الوند و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، خاوران، دربندی، طیب، بین نقی زاده و طباطبایی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده الوند واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس موزاییک سازی
  بزرگراه بعثت، شهيدان قاسمي، رضایی، تقاطع اکبری مقدم
 • ایستگاه اتوبوس خزر
  بزرگراه بعثت، شهيدان قاسمي، رضایی
 • ایستگاه اتوبوس زیبا
  ری، خراسان، بین توکلی و یحیوی
 • ایستگاه اتوبوس درختی
  خاوران، جنگروی، عجب گل
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس الوند اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس الوند در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس الوند ندارد.
  neshan logo