info
عکس ایستگاه اتوبوس الوند
category

ایستگاه اتوبوس الوند محله طیب، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس الوند

ایستگاه اتوبوس الوند (ایستگاه اتوبوس) در محله طیب تهران و خیابان طیب واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله طیب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی شهدای گمنام، بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی شهدای گمنام و پاساژ زمرد و همچنین مسجد اباذر، چلو کبابی خان بابا، پایتخت 0912 وموبایل (نمایندگی همراه اول)، هنرستان دخترانه کوثر و آزمایشگاه سپهر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس الوند تهران

ایستگاه اتوبوس الوند تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله طیب پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس خاوران، دربندی، طیب، بین نقی زاده و طباطبایی است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس الوند تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو شهید رضایی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین آژانس شهرام را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس الوند تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده الوند واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس موزاییک سازی
  بزرگراه بعثت، شهیدان قاسمی، رضایی، تقاطع اکبری مقدم
 • ایستگاه اتوبوس زیبا
  ری، خراسان، بین توکلی و یحیوی
 • ایستگاه اتوبوس کارخانه یخ
  شوش، 17 شهریور، رضایی، بین قلی زاده و راستی
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای منصور
  بزرگراه بعثت، 17 شهریور، بین گلستانیان و براتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس الوند اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس الوند در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس الوند ندارد.
  neshan logo