info
عکس گالری ملک
category

گالری ملک محله ایرانشهر، تهران

درباره‌ی گالری ملک

گالری ملک (گالری هنری) در محله ایرانشهر تهران و خیابان انقلاب اسلامی واقع شده است. این مکان یکی از دوازده گالری هنری در محله ایرانشهر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دیزنی لند علاالدین، بیمارستان امیر اعلم، موزه پمپ بنزین دروازه دولت و مرکز تجارت جهانی فردوسی و همچنین کافه حياط شماره ٦٥، مهمانپذیر بی بی، هتل تهران درسا، سینما فردوسی و سازمان امور دانشجویان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو فردوسی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر گالری‌های که در محدوده گالری ملک واقع شده‌اند:

 • گالری کندوان
  حافظ، غزالی، بین ابیورد و کندوان
 • گالری خشایار
  فردوسی، منوچهری
 • گالری هنرمند
  (5.0)
  انقلاب اسلامی، نادری
 • گالری زگنا
  (5.0)
  فردوسی، بین ضرابی و گل پرور
 • گالری پروین
  (5.0)
  فردوسی، بین تمدن و ضرابی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی گالری ملک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد گالری ملک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه گالری ملک ندارد.
  neshan logo