info
عکس آجیل فروشی
category

آجیل فروشی محله بازار تهران، تهران

فروشگاه آجیل و خشکبار
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی آجیل فروشی

آجیل فروشی (فروشگاه آجیل و خشکبار) در محله بازار تهران تهران و خیابان قائم مقامی واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست و یک فروشگاه آجیل و خشکبار در محله بازار تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بازرگانان، موزه عمارت کاظمی، چنار کهن‌سال تهران و بازارچه نواب و همچنین بستنی اکبر مشدی، موزه حمام قبله (حمام خانم)، لوازم قنادی پدرام، پارکینگ زیر پل ری - جنوبی و خدمات چاپ پرچم و پارچه اینونگا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو میدان قیام، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه آجیل فروشی تهران

فروشگاه آجیل فروشی تهران در شهر تهران، محله بازار تهران، واقع شده است. فروشگاه آجیل فروشی تهران را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله بازار تهران به شمار آورد. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند خشکبار نمونه ، خشکبار حاج احمد آجیلی و سرای میرزا اسماعیل در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه آجیل فروشی تهران برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه آجیل فروشی تهران از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس پل آهنگ قرار دارد. همچنین در نزدیکی فروشگاه آجیل فروشی تهران ایستگاه مترو میدان قیام نیز قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه آجیل فروشی تهران مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه آجیل فروشی تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های آجیل و خشکبار که در محدوده آجیل فروشی واقع شده‌اند:

 • خشکبار نمونه
  صاحب جمع، پاساژ نو
 • خشکبار حاج احمد آجیلی
  صاحب جمع، بین خط ویژه و مهدویه
 • سرای میرزا اسماعیل
  مصطفی خمینی، سید اسماعیل دوم، سید اسماعیل، چهل تن، بین برادران نیری و بازار غریبیان
 • خشکبار مهرداد احمدی
  ری، برادران حاتمی، بین کریمی و محقق
 • خشکبار مهیار
  ری، رضوی غربی، بین صادقیه و کردبچه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Ho3in Keshvari (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آجیل فروشی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آجیل فروشی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آجیل فروشی ندارد.
  neshan logo