info
عکس ایستگاه اتوبوس جهاد سازندگی
category

ایستگاه اتوبوس جهاد سازندگی محله ارم، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس جهاد سازندگی

ایستگاه اتوبوس جهاد سازندگی (ایستگاه اتوبوس) در محله ارم شیراز و خیابان یزدان مهر ۲ - جهاد سازندگی ۱ واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله ارم شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری انتظاری و همچنین فنسی شعبه دوم، فست فود سفیر، بستنی بابا ابر، رستوران شاطر محمد و میدان آزادی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جهاد سازندگی شیراز

ایستگاه اتوبوس جهاد سازندگی شیراز را می‌توانید در شهر شیراز، محله ارم پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در جهاد سازندگی، جهاد سازندگی 1 واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس جهاد سازندگی شیراز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف شیراز بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی تورج قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس جهاد سازندگی شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جهاد سازندگی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آریا
  بلوار قدس، حر
 • ایستگاه اتوبوس جمهوری جنوبی
  بلوار جمهوری اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس قلعه کریم خانی
  بلوار جمهوری اسلامی، جمهوری اسلامی 17، بین جمهوری اسلامی 15 و 19
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جهاد سازندگی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جهاد سازندگی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جهاد سازندگی ندارد.
  neshan logo