info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان محمودی
category

ایستگاه اتوبوس میدان محمودی محله جوادیه (زمانی)، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان محمودی

ایستگاه اتوبوس میدان محمودی (ایستگاه اتوبوس) در محله جوادیه (زمانی) تهران و خیابان برزه کار واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله جوادیه (زمانی) تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شرکت برنج آنلاین، کاکتوسکده میلاد، داروخانه شبانه روزی امید نو، مسجد امام جعفر صادق (ع) و دبستان پسرانه دولتی شهید دکتر بهشتی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو جوادیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان محمودی تهران

ایستگاه اتوبوس میدان محمودی تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله جوادیه (زمانی) قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه یارجانی، برزه کار، بین 156 و 153 بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس میدان محمودی تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو جوادیه قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس سهراب واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان محمودی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان محمودی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان مقدم
  ابوذر، احمدی
 • ایستگاه اتوبوس عباسی
  هلال احمر، بین هاشمیان و شیخ محمد علی
 • ایستگاه اتوبوس ورزشگاه
  برادران حسنی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان محمودی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان محمودی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان محمودی ندارد.
  neshan logo