عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای صاحب الزمان (عج)
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای صاحب الزمان (عج) (محله ثامن، مشهد)

ایستگاه اتوبوس
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بزرگراه بابانظر، بابانظر 64

موقعیت ایستگاه اتوبوس ابتدای صاحب الزمان (عج) در محله ثامن مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس ابتدای صاحب الزمان (عج) (ایستگاه اتوبوس) در محله ثامن مشهد و خیابان آرمون 14 - بابانظر 64 واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله ثامن مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع بزرگ نان سنتی سنگک تنوری، ایستگاه اتوبوس شهید بابانظر 70، زمین فوتبال خاکی منطقه گلشور، فروشگاه پروتئینی و گوشت ملل و مسجد النبی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای صاحب الزمان (عج)

آدرس ایستگاه اتوبوس ابتدای صاحب الزمان (عج)، شهر مشهد، محله ثامن خیابان آرمون 14 - بابانظر 64 است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه بابانظر، بابانظر 64 قرار دارد. ایستگاه اتوبوس ابتدای صاحب الزمان (عج) محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس گلشن قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای صاحب الزمان (عج) و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بزرگراه بابانظر، بابانظر 64


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای صاحب الزمان (عج) واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سخاوت 8
  بلوار مفتح شرقی، بلوار کرامت، سخاوت
 • ایستگاه اتوبوس سخاوت 7
  بلوار مفتح شرقی، بلوار کرامت، سخاوت
 • ایستگاه اتوبوس صاحبدلان 3
  بزرگراه بابانظر، بابا نظر 39، صاحبدلان 2، صاحبدلان، بین صاحبدل 1 و صاحبدلان 3
 • ایستگاه اتوبوس ستایش 2
  بلوار نبوت، علامه طباطبایی، ستایش، بین ستایش 1 و 3
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای صاحب الزمان (عج) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای صاحب الزمان (عج) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای صاحب الزمان (عج) ندارد.
  neshan logo