info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای صاحب الزمان (عج)
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای صاحب الزمان (عج) محله ثامن، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای صاحب الزمان (عج)

ایستگاه اتوبوس ابتدای صاحب الزمان (عج) (ایستگاه اتوبوس) در محله ثامن مشهد و خیابان بابانظر 64 واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و شش ایستگاه اتوبوس در محله ثامن مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع بزرگ نان سنتی سنگک تنوری، ایستگاه اتوبوس شهید بابانظر 70، سالن ورزشی، فروشگاه پروتئینی و گوشت ملل و دوربرگردان مفتح قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای صاحب الزمان (عج) مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس ابتدای صاحب الزمان (عج) مشهد، شهر مشهد، محله ثامن است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید بابانظر، بابانظر 64 قرار دارد. ایستگاه اتوبوس ابتدای صاحب الزمان (عج) مشهد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس گلشن قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای صاحب الزمان (عج) مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای صاحب الزمان (عج) واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سخاوت 7
  ميدان ميامی، بلوار کرامت، سخاوت
 • ایستگاه اتوبوس صاحبدلان 3
  بزرگراه بابانظر، بابا نظر 45، صاحبدلان، بین صاحبدل 1 و صاحبدلان 3
 • ایستگاه اتوبوس ستایش 2
  بزرگراه بابانظر، ستایش، بین ستایش 1 و ستایش 3
 • ایستگاه اتوبوس ستایش 8
  بزرگراه بابانظر، ستایش، بین ستایش 5 و 7
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای صاحب الزمان (عج) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای صاحب الزمان (عج) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای صاحب الزمان (عج) ندارد.
  neshan logo