info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان میامی
category

ایستگاه اتوبوس میدان میامی محله ثامن، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان میامی

ایستگاه اتوبوس میدان میامی (ایستگاه اتوبوس) در محله ثامن مشهد و بلوار مفتح شرقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله ثامن مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازیافت پلاستیک نیاوران و همچنین دفتر پیشخوان خدمات دولت زهانی، پارک خطی کرامت 2، صافکاری نظری، چاپ خجسته مرتضی صادقی و تولیدی کفش مشکی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان میامی مشهد

ایستگاه اتوبوس میدان میامی مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله ثامن پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار مفتح شرقی، بین مفتح 10 و 12 بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس میدان میامی مشهد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس صاحب الزمان قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان میامی مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس میدان میامی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  shahsavan
  جمعه 01 بهمن ماه 1400

  ایستگاه بدون سایبان،تز صندلی های پارک خطی میشه استفاده کرد


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان میامی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سخاوت 25
  بلوار مفتح شرقی، بلوار کرامت، سخاوت، بین سخاوت 24 و 26
 • ایستگاه اتوبوس بازیافت
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح
 • ایستگاه اتوبوس سخاوت 22
  بلوار مفتح شرقی، بلوار کرامت، سخاوت، سخاوت 22
 • ایستگاه اتوبوس فرهنگ سرای سلامت
  بلوار حر، شهید کارگر راضی
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای صاحب الزمان (عج)
  بزرگراه شهید بابانظر، بابانظر 64
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان میامی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان میامی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان میامی ندارد.
  neshan logo