info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید بابانظر 70
category

ایستگاه اتوبوس شهید بابانظر 70 (محله ثامن، مشهد)

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید بابانظر 70

موقعیت ایستگاه اتوبوس شهید بابانظر 70 در محله ثامن مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس شهید بابانظر 70 (ایستگاه اتوبوس) در محله ثامن مشهد و کنارگذر بزرگراه بابانظر واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله ثامن مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ گاز CNG گلشور، مجتمع بزرگ نان سنتی سنگک تنوری، ایستگاه اتوبوس انتهای شهید مفتح، زمین روباز چمن و فروشگاه پروتئینی و گوشت ملل قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید بابانظر 70

ایستگاه اتوبوس شهید بابانظر 70 را می‌توانید در شهر مشهد، محله ثامن کنارگذر بزرگراه بابانظر پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه بابانظر، بعد از بابانظر 72 قرار دارد. ایستگاه اتوبوس شهید بابانظر 70 محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس پیام قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهید بابانظر 70 و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید بابانظر 70 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید آوینی 2
  بلوار شهید آوینی، بعد از آوینی 2
 • ایستگاه اتوبوس شهید اسماعیل پور 8
  بلوار شهید اسماعیل پور، بین بلوار شهید عزیزی و اسماعیل پور 8
 • ایستگاه اتوبوس مهر آباد 11
  بزرگراه بابانظر، مهرآباد، بین مهرآباد 9 و 11
 • ایستگاه اتوبوس مهر آباد 4
  بزرگراه بابانظر، مهرآباد، بین مهرآباد 9 و 11
 • ایستگاه اتوبوس مهر آباد 15
  بزرگراه بابانظر، مهرآباد، بین مهرآباد 13 و 15
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید بابانظر 70 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید بابانظر 70 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید بابانظر 70 ندارد.
  location استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بزرگراه بابانظر، بعد از بابانظر 72
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo