info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان صنعت پایانه کوهسار
category

ایستگاه اتوبوس میدان صنعت پایانه کوهسار محله ایوانک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان صنعت پایانه کوهسار

ایستگاه اتوبوس میدان صنعت پایانه کوهسار (ایستگاه اتوبوس) در محله ایوانک تهران و بزرگراه شیخ فضل الله نوری واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله ایوانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پلاتین و همچنین پایانه تاکسی میدان صنعت، دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی، مجتمع مسکونی پردیسان، پل باغ راه فدک و نمازخانه پایانه میدان صنعت قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان صنعت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان صنعت پایانه کوهسار تهران

در شهر تهران، محله ایوانک ، ایستگاه اتوبوس میدان صنعت پایانه کوهسار تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شیخ فضل الله نوری قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان صنعت پایانه کوهسار تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو میدان صنعت نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس سفیر را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس میدان صنعت پایانه کوهسار

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  سه شنبه 28 شهریور ماه 1402

  این خط فاقد اتوبوس کافی و مناسب است. فقط ۳ اتوبوس در این مسیر فعال است. اتوبوسها مستهلک و زمان انتظار برای اتوبوسها بیش از نیم ساعت است.

  4

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان صنعت پایانه کوهسار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ایوانک
  فرحزادی، ایوانک شرقی
 • ایستگاه اتوبوس پردیسان جنوبی
  بزرگراه شهید همت
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  فرحزادی
 • ایستگاه اتوبوس میلاد نور
  فرحزادی، بین ایوانک و سیمای ایران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان صنعت پایانه کوهسار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان صنعت پایانه کوهسار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان صنعت پایانه کوهسار ندارد.
  neshan logo