info
عکس ایستگاه اتوبوس شمس آبادی
category

ایستگاه اتوبوس شمس آبادی محله شاهزاده ابراهیم، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شمس آبادی

ایستگاه اتوبوس شمس آبادی (ایستگاه اتوبوس) در محله شاهزاده ابراهیم اصفهان و خیابان شهید مطهری واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله شاهزاده ابراهیم اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان عیسی ابن مریم، موزه ملی هنرهای اصفهان و مجتمع کوثر و همچنین هنرستان فنی ماندگار ابوذر، ایستگاه دوچرخه، موزه شهدا، ستاد اسکان فرهنگیان اصفهان ناحیه ۱ و مرکز نوآوری و کارآفرینی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شمس آبادی اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس شمس آبادی اصفهان است که در محله شاهزاده ابراهیم قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شهید مطهری، بین نگار و شمس آبادی قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس شمس آبادی اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو انقلاب نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین تاکسی تلفنی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شمس آبادی اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شمس آبادی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پل فلزی
  شهید مطهری
 • ایستگاه اتوبوس آسیاب
  نظر شرقی، بین توحید و شهید زارعی 11
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شمس آبادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شمس آبادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شمس آبادی ندارد.
  neshan logo