info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه اسکان
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه اسکان محله باغ فیض، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه اسکان

ایستگاه اتوبوس مدرسه اسکان (ایستگاه اتوبوس) در محله باغ فیض تهران و خیابان خجسته پور واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل ایستگاه اتوبوس در محله باغ فیض تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان سلامت فردا و برج باغ سپیدار و همچنین نانوایی بربری، فروشگاه افق کوروش، بوستان بهاران، شیرینی فروشی الماس غرب و مجتمع مسکونی اسکان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه اسکان تهران

در شهر تهران، محله باغ فیض ، ایستگاه اتوبوس مدرسه اسکان تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه اشرفی اصفهانی، حکیم، خجسته پور، بین مجتمع اسکان و طالبی است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مدرسه اسکان تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو شهید ستاری در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرسه اسکان تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه اسکان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه مهد اسلام
  بزرگراه حکیم، بلوار اباذر، بعد از بوستان سوم
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه بنت الهدی
  بزرگراه حکیم، بلوار اباذر، بین مهتاب پنجم و مهتاب سوم
 • ایستگاه اتوبوس فرهنگ
  بیست و دوم بهمن، بین احمدی و الهام
 • ایستگاه اتوبوس پردیس
  بزرگراه حکیم، بلوار اباذر، بین شریفی و مهتاب پنجم
 • ایستگاه اتوبوس شاهد
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، پیامبر شرقی، بین شاهد و شهاب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه اسکان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه اسکان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه اسکان ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، حکیم، خجسته پور، بین مجتمع اسکان و طالبی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo