info
عکس بانک قوامین
category

بانک قوامین محله آبشاهی، یزد

درباره‌ی بانک قوامین

بانک قوامین (بانک) در محله آبشاهی یزد و خیابان آزادی واقع شده است. این مکان یکی از ده بانک در محله آبشاهی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری قندیار و همچنین رستوران مصطفی کلبادی نژاد، ایرتویا، بمب برگر، خانه معلم یزد و ساختمان سهند قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک قوامین یزد

بانک قوامین یزد در شهر یزد، محله آبشاهی قرار گرفته است. از بانک‌های خوب محله آبشاهی می‌توان به بانک قوامین یزد اشاره کرد. در محدوده این بانک، بانک‌های دیگری چون بانک سپه کاشانی، بانک شهر و کشاورزی هم قرار دارند. خودپرداز این بانک نیز همیشه فعال است.

چطور به بانک قوامین یزد برویم؟

شما می‌توانید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به این بانک بروید. ایستگاه اتوبوسی که در نزدیکی بانک قوامین یزد قرار دارد، ایستگاه اتوبوس نانوایی است.

با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید از بهترین مسیر به این بانک بروید. مسیریاب نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما می‌گذارد. شما می‌توانید آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس، مترو، با خودرو شخصی و مسیر پیاده را از روی این اپلیکیشن پیدا کنید و از نظر دیگر کاربران در مورد خدمت‌رسانی در این بانک باخبر شوید. اگر برای انجام کاری به بانک قوامین یزد مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

در ادامه، اطلاعات دقیق بانک قوامین یزد را برای شما قرار داده‌ایم. همچنین برخی از بانک‌ها و خودپردازهای دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند را می‌توانید در ادامه ببینید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک قوامین واقع شده‌اند:

 • بانک سپه کاشانی
  آیت الله کاشانی، بین ولیعصر و خاتمی
 • بانک شهر
  (5.0)
  آیت الله کاشانی، بین شکوفه و قرشی
 • کشاورزی
  (5.0)
  مسکن، شهید گلدان ساز، بین مریم و چاوشیان
 • بانک سپه
  (5.0)
  آیت الله کاشانی، بین کاشانی 29 و مسکن
 • بانک ملت
  (5.0)
  آیت الله کاشانی، بین کاشانی 29 و بلوار امام محمد باقر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمود (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ یکشنبه 09 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک قوامین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 09 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک قوامین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک قوامین ندارد.
  neshan logo