info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک شهید رجایی
category

ایستگاه اتوبوس پارک شهید رجایی محله نقش جهان، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک شهید رجایی

ایستگاه اتوبوس پارک شهید رجایی (ایستگاه اتوبوس) در محله نقش جهان اصفهان و خیابان باغ گلدسته واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله نقش جهان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند چرخ فلک، بیمارستان خورشید، چهارباغ عباسی، موزه موسیقی اصفهان و بازار هنر و همچنین بوستان هشت بهشت، توالت عمومی، کتابخانه مرکزی شهرداری اصفهان، نمایندگی وزارت خارجه در استان اصفهان و دبیرستان دخترانه بهشت آیین قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو امام حسین، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک شهید رجایی اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس پارک شهید رجایی اصفهان، شهر اصفهان، محله نقش جهان است. این ایستگاه اتوبوس در باغ گلدسته، بین میدان امام حسین و هشت بهشت قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پارک شهید رجایی اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو تختی است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک شهید رجایی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بسیج
  شمس آبادی، بین معتمد و حاج کوکب
 • ایستگاه اتوبوس آیت الله طیب
  میرداماد، بین حاجیان و طیب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک شهید رجایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک شهید رجایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک شهید رجایی ندارد.
  neshan logo