info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای خانه اصفهان
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای خانه اصفهان محله کوجان، اصفهان

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای خانه اصفهان

ایستگاه اتوبوس ابتدای خانه اصفهان (ایستگاه اتوبوس) در محله کوجان اصفهان و خیابان خانه اصفهان واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله کوجان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید خانه اصفهان و همچنین دفتر خدمات قضایی کد ۹۸۳۰۵۰۲۵، نمایشگاه اتومبیل حافظ، پیتزا پرشین، قهوه سیسیل و تنظیم چراغ اصفهان دانش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای خانه اصفهان

ایستگاه اتوبوس ابتدای خانه اصفهان در شهر اصفهان، محله کوجان و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در خانه اصفهان، بین جواد الائمه و امام خمینی قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ابتدای خانه اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شبنم را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ابتدای خانه اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای خانه اصفهان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خیابان مهدی پور
  امام خمینی، بین حکیم و 96
 • ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی
  امام رضا، بین 96 و پلار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 18 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای خانه اصفهان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 18 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای خانه اصفهان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای خانه اصفهان ندارد.
  neshan logo