info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه بهشتی تخلیه
category

ایستگاه اتوبوس پایانه بهشتی تخلیه محله عباس آباد - اندیشه، تهران

ایستگاه اتوبوس
3.0
1 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه بهشتی تخلیه

ایستگاه اتوبوس پایانه بهشتی تخلیه (ایستگاه اتوبوس) در محله عباس آباد - اندیشه تهران و خیابان مفتح شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و یک ایستگاه اتوبوس در محله عباس آباد - اندیشه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مهراد و مجموعه چهل سرا و همچنین آژانس مسافرت هوایی و گردشگری قدس گشت، گالری ویستا، سرویس بهداشتی افرا، مجموعه فرهنگی عبادی مصلای بزرگ امام خمینی ره و باشگاه مدیکال آف قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید بهشتی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه بهشتی تخلیه تهران

در شهر تهران، محله عباس آباد - اندیشه ، ایستگاه اتوبوس پایانه بهشتی تخلیه تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس مفتح شمالی، بین چهاردهم و دوازدهم می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پایانه بهشتی تخلیه تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو شهید بهشتی است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس دارکوب واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه بهشتی تخلیه تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه بهشتی تخلیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان شعاع
  مطهری، قائم مقام فراهانی، بین شیوا و شبنم
 • ایستگاه اتوبوس سهروردی
  مطهری، بین راهنمایی و سهروردی
 • ایستگاه اتوبوس شهر فرنگ
  بهشتی، بین ایزد و شهید احمد قصیر
 • ایستگاه اتوبوس تهران کلینیک
  مطهری، قائم مقام فراهانی، بین خبرنگار و صابری فومنی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 16 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه بهشتی تخلیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 16 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه بهشتی تخلیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه بهشتی تخلیه ندارد.
  neshan logo