info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان نبوت
category

ایستگاه اتوبوس میدان نبوت سنندج

ایستگاه اتوبوس
2.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان نبوت

ایستگاه اتوبوس میدان نبوت (ایستگاه اتوبوس) در سنندج و خیابان انقلاب واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کافه فلافل شهاب، داروخانه دکتر صباح مرادی، باتری فروشی ورمزیار، دندانسازی یزدان منبری و مبل کیمیا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان نبوت سنندج

آدرس ایستگاه اتوبوس میدان نبوت سنندج، شهر سنندج، محله سپور آباد است. این ایستگاه اتوبوس در انقلاب، بین کوچه کارگر و خیابان کاوه قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس میدان نبوت سنندج عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف سنندج بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس تمدن قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان نبوت سنندج مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان نبوت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پل سید قطب /بعثت
  پل سید قطب /بعثت
 • ایستگاه اتوبوس بلوار بعثت
  بلوار بیست و هشت دی، بین مهاباد و کوچه شهید حمید رازی
 • ایستگاه اتوبوس بلوار کردستان
  بلوار کردستان، بعد از سرچشمه 3
 • ایستگاه اتوبوس نمکی
  شهیدان نمکی، بعد از بلوار سید قطب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 20 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان نبوت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 20 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان نبوت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان نبوت ندارد.
  neshan logo