info
عکس ایستگاه اتوبوس نمکی
category

ایستگاه اتوبوس نمکی سنندج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نمکی

ایستگاه اتوبوس نمکی (ایستگاه اتوبوس) در سنندج و خیابان شهیدان نمکی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ نادری و همچنین کلیسای سنندج، فروشگاه افق کوروش، قصر مبل سنندج، ردیاب آلفا و ستاد اسکان ناحیه یک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نمکی سنندج

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر سنندج، ایستگاه اتوبوس نمکی سنندج است که در محله فلسطین قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهیدان نمکی، بعد از بلوار سید قطب است. ایستگاه اتوبوس نمکی سنندج محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف سنندج می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

آژانس تمدن هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس نمکی سنندج، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نمکی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پاسداران
  بلوار پاسداران
 • ایستگاه اتوبوس آبیدر / صفری
  آبیدر / صفری، بین میدان آزادی/ اقبال و کوچه ژاله
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نمکی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نمکی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نمکی ندارد.
  neshan logo