info
عکس سرای میرزا اسماعیل
category

سرای میرزا اسماعیل محله بازار تهران، تهران

فروشگاه آجیل و خشکبار
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سرای میرزا اسماعیل

سرای میرزا اسماعیل (فروشگاه آجیل و خشکبار) در محله بازار تهران تهران و خیابان چهل تن واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست و یک فروشگاه آجیل و خشکبار در محله بازار تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان اشرفی اصفهانی، خانه موزه شهید دکتر چمران و بازار بزرگ تهران و همچنین امامزاده سید اسماعیل، پخش اسباب بازی A 2 - toys، بازار آهنگران، گلستان و چینی زرین ایران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو مولوی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه سرای میرزا اسماعیل تهران

فروشگاه سرای میرزا اسماعیل تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله بازار تهران و پیدا کنید. فروشگاه سرای میرزا اسماعیل تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله بازار تهران است و مشتریان زیادی دارد. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به آجیل فروشی، آجیل و خشکبار اسلامی و خشکبار مهرداد احمدی اشاره کرد.

چطور به فروشگاه سرای میرزا اسماعیل تهران برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه سرای میرزا اسماعیل تهران را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس میدان قیام قرار دارد. اگر می‌خواهید با استفاده از مترو به این فروشگاه بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو مولوی که نزدیک به فروشگاه سرای میرزا اسماعیل تهران است، پیاده شوید. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

اگر شما هم به فروشگاه سرای میرزا اسماعیل تهران مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه سرای میرزا اسماعیل تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های آجیل و خشکبار که در محدوده سرای میرزا اسماعیل واقع شده‌اند:

 • آجیل فروشی
  بزرگراه محلاتی، 15 خرداد، قائم مقامی، بین عباسی و شهاب الملک
 • آجیل و خشکبار اسلامی
  خیام، 15 خرداد، بین زرتشتیها و بازار کفاشها
 • خشکبار مهرداد احمدی
  ری، برادران حاتمی، بین کریمی و محقق
 • خشکبار نمونه
  صاحب جمع، پاساژ نو
 • خشکبار حاج احمد آجیلی
  صاحب جمع، بین خط ویژه و مهدویه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط خشکبار سادات (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سرای میرزا اسماعیل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سرای میرزا اسماعیل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سرای میرزا اسماعیل ندارد.
  location استان تهران، تهران، مصطفی خمینی، سید اسماعیل دوم، سید اسماعیل، چهل تن، بین برادران نیری و بازار غریبیان
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo