info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان راه آهن محلاتی
category

ایستگاه اتوبوس میدان راه آهن محلاتی محله راه آهن، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان راه آهن محلاتی

ایستگاه اتوبوس میدان راه آهن محلاتی (ایستگاه اتوبوس) در محله راه آهن تهران و خیابان مرز مناطق شهرداری واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و یک ایستگاه اتوبوس در محله راه آهن تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری آفرینش و همچنین اداره کل راه آهن تهران، مهمانپذیر بوعلی، شیرینی بی بی، پارکینگ راه آهن و ورودی مترو ایستگاه راه آهن قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو راه آهن، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان راه آهن محلاتی تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس میدان راه آهن محلاتی تهران است که در محله راه آهن قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس شوش است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان راه آهن محلاتی تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو راه آهن قرار دارد. آژانس سعید هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان راه آهن محلاتی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان راه آهن محلاتی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مولوی
  وحدت اسلامی، بین سهرابی و گشایش
 • ایستگاه اتوبوس میدان بهمن
  دشت آزادگان
 • ایستگاه اتوبوس میدان رازی
  کارگر جنوبی، مولوی
 • ایستگاه اتوبوس تشکیلات
  مولوی، حاتمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان راه آهن محلاتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان راه آهن محلاتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان راه آهن محلاتی ندارد.
  neshan logo