info
عکس پارک ماشین سازی
category

پارک ماشین سازی اراک

درباره‌ی پارک ماشین سازی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

پارک ماشین سازی (پارک) در اراک و بلوار کارگر، میدان صنعت واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی درب ورودی پارک ماشین سازی و ایستگاه اتوبوس ماشین سازی قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بوستان پارک ماشین سازی اراک

برای رفتن به بوستان پارک ماشین سازی اراک باید به در محله شهرک فاطمیه شهر اراک بروید. برای رفتن به این پارک باید به آدرس دقیق استان مرکزی، اراک، بلوار کارگر، میدان صنعت بروید. بوستان پارک ماشین سازی اراک از بهترین مکان‌های تفریحی محله شهرک فاطمیه در شهر اراک است. در اطراف این پارک، فست فودها و رستوران‌های خوبی از جمله کافه رستوران عمو میلاد، کافی شاپ و رستوران ژیوان، رستوران برگ، رستوران عالیجناب و رستوران سمیعی قرار دارند. مراکز تفریحی دیگری مثل پارک امیرکبیر، بوستان آزادی و مجتمع گردشگری تاج محل هم در محدوده بوستان پارک ماشین سازی اراک قرار دارند.

چطور به بوستان پارک ماشین سازی اراک برویم؟

اگر می‌خواهید در کاهش آلودگی هوا موثر باشید، می‌توانید برای رفتن به این پارک از حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید. خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس باغ وحش در نزدیکی بوستان پارک ماشین سازی اراک قرار دارد. اپلیکیشن مسیریاب نشان، در پیدا کردن بهترین مسیر به شما کمک می‌کند. اطلاعات خوب دیگری هم از طریق نقشه نشان می‌توانید به دست آورید. اطلاعاتی مانند لوکیشن دقیق بوستان پارک ماشین سازی اراک روی نقشه، مسیریابی پیاده، با دوچرخه، با اتوبوس یا مترو و نظر کاربران دیگر در مورد این مکان را می‌توانید روی نشان ببینید.

تصاویر مربوط به این پارک را می‌توانید در ادامه ببینید. آدرس دقیق و نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به بوستان پارک ماشین سازی اراک را هم در ادامه می‌توانید ببینید و به‌راحتی به این مکان بروید. یادتان باشد اگر به این پارک رفتید، حتماً نظرتان‌ را در قسمت کامنت برای ما و کاربران دیگر بنویسید‌.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط rostami_rasoul (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 07 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارک ماشین سازی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پارک ماشین سازی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارک ماشین سازی ندارد.
location استان مرکزی، اراک، بلوار کارگر، میدان صنعت
ثبت نظر و تصویر
neshan logo