info
عکس ایستگاه اتوبوس فاز دو درمانگاه
category

ایستگاه اتوبوس فاز دو درمانگاه محله شهرک دانشگاه تهران، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فاز دو درمانگاه

ایستگاه اتوبوس فاز دو درمانگاه (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک دانشگاه تهران تهران و خیابان دانشجو واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و شش ایستگاه اتوبوس در محله شهرک دانشگاه تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جمعه بازار خودرو چیتگر و همچنین اجاره جرثقیل یوسفی، مجموعه ورزشی شهدای شهرک دانشگاه تهران، دبیرستان دخترانه و ایستگاه اتوبوس فاز دو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فاز دو درمانگاه تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس فاز دو درمانگاه تهران است که در محله شهرک دانشگاه تهران قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس دانشجو، بین دانشگاه و مسکونی می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس فاز دو درمانگاه تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس فاز دو درمانگاه تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فاز دو درمانگاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فاز هفت
  پروفسور حسابی، زکریا رازی
 • ایستگاه اتوبوس مخابرات
  ابن سینا، بین پروفسور حسابی و پارکینگ 53
 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین
  بزرگراه لشگری، بعد از بیست و نهم
 • ایستگاه اتوبوس فاز دانشجوئی
  پروفسور حسابی، بین دانشجو و ابن سینا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فاز دو درمانگاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فاز دو درمانگاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فاز دو درمانگاه ندارد.
  neshan logo