عکس دفتر مدیریت باغ وحش ارم
category

دفتر مدیریت باغ وحش ارم (محله ارم، تهران)

ساختمان اداری
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید حجازی

موقعیت دفتر مدیریت باغ وحش ارم در محله ارم تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

دفتر مدیریت باغ وحش ارم (ساختمان اداری) در محله ارم تهران و بزرگراه شهید حجازی واقع شده است. این ساختمان یکی از شش ساختمان اداری در محله ارم تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند پارک ارم سبز و نمایشگاه هوایی تهران و همچنین باغ وحش ارم سبز، پارک ارم (ورودی اصلی)، دریاچه ارم سبز ، مرکز اورژانس پارک ارم و خودپرداز بانک سینا قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید حجازی


سایر ساختمان‌های اداری که در محدوده دفتر مدیریت باغ وحش ارم واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مجید (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دفتر مدیریت باغ وحش ارم تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد دفتر مدیریت باغ وحش ارم تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دفتر مدیریت باغ وحش ارم تهران ندارد.