info
عکس داروخانه دکتر نادری
category

داروخانه دکتر نادری محله آرژانتین - ساعی، تهران

درباره‌ی داروخانه دکتر نادری

داروخانه دکتر نادری (داروخانه) در محله آرژانتین - ساعی تهران و خیابان سی و چهارم واقع شده است. این مکان یکی از بیست و پنج داروخانه در محله آرژانتین - ساعی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند هتل بیمارستان گاندی، بام آرژانتین، موزه علوم و فنون جمهوری اسلامی ایران و کاج عاج و همچنین آکادمی بین المللی ایران شف، آزمایشگاه نیلو، کافه و خانه پنیر پرچک، مرکز خدمات مادیران و آموزشگاه رانندگی گاندی قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر نادری تهران

داروخانه دکتر نادری تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله آرژانتین - ساعی پیدا کنید. آدرس دقیق این داروخانه، استان تهران، تهران، ولیعصر، سی و چهارم است.

داروخانه دکتر نادری تهران را می‌توان از داروخانه‌های خوب محله آرژانتین - ساعی دانست. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر و موسسه پرستاری طپش مراکز درمانی هستند که در محدوده این داروخانه قرار گرفته‌اند. داروخانه‌های دیگر در این محدوده داروخانه دکتر نجفی، داروخانه دکتر خمامی و داروخانه هستند. به یاد داشته باشید که این داروخانه شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر نادری تهران برویم؟

شما می‌توانید برای رفتن به این داروخانه از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. ایستگاه اتوبوس شهید همت در نزدیکی داروخانه دکتر نادری تهران است.

اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را به شما نشان می‌دهد. علاوه بر این، نشان اطلاعات خوب دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. در پایان، ما اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر نادری تهران را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر نادری واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر نجفی
  ولیعصر، شاهین، نیلو، بین چهارم و دوم
 • داروخانه دکتر خمامی
  بزرگراه کردستان، سی ونهم، چهلم، اسدآبادی، بین سی و پنجم و سی و سوم
 • داروخانه
  خالد اسلامبولی (وزرا)، بین سیزدهم و احمدیان
 • داروخانه دکتر بهزادی به سیما
  بزرگراه شهید همت، عباس پور، شاهین
 • داروخانه دکتر طیوفیون
  بزرگراه کردستان، اسدآبادی، نرسیده به پنجاه و هفتم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر نادری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر نادری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر نادری ندارد.
  neshan logo